Stěhování

Jste z okolí Brna a potřebujete služby stěhovací firmy? Pak nezoufejte, zařídíme stěhování Praha seriozně, rychle a levně. Jsme společnost Hrubymoving s.r.o. a zaměřujeme se na stěhování Brna a okolí. Naše služby jsou komplexní a pomůžeme vám v rámci stěhování:

  • Stěhování bytů
  • Stěhování kanceláří
  • Stěhování firem
  • Stěhování uměleckých předmětů
  • Stěhování knižních fondů
  • Stěhování strojů a trezorů

Zařídíme veškeré záležitosti v rámci stěhování za skvělé ceny, abyste se nemuseli starat o spousty věcí, zařídíme je za vás! Zařídíme stěhování jak po České republice, tak téměř po celém světě včetně vyřízení záležitostí, jakými jsou například víza. Spolehněte se na naše služby. Z nepříjemné záležitosti, jakou je stěhování, vám uděláme příjemný zážitek díky našim službám. Díky nám se nebudete muset o nic starat. Stěhování Brno, rychle a seriozně. Kontaktujte nás a vyplňte si nezávazný formulář na našich internetových stránkách.

Jak bude probíhat stěhování naší firmou?

Po domluvě vás a vaše bytové prostory navštíví náš technik, který provede měření. Zařídíme balicí službu, rozpojíme počítačovou techniku, demontujeme vám veškerý stěhovaný nábytek a vše naložíme na speciálně uzpůsobené vozy naší firmy. Vaše věci jsou samozřejmě opatřeny řádnou pojistkou proti poškození, tudíž nemusíte mít žádné obavy. Po přepravení a dostavení se na vámi určené místo naši pracovníci vyloží veškeré přepravované věci, nastěhují ho do vámi určených bytových prostor, smontují vám opět nábytek do původní podoby, zavěsí obrazy a předají vám nastěhované prostory. Nakonec ekologicky zlikvidujeme veškerý odpad, který vznikne stěhováním. Tudíž, jak vidíte, se nebudete muset o nic starat. Stěhování Brno, jsme tu pro vás. Budeme se snažit maximálně vyhovět všem vašim přáním v oblasti stěhování.