Zaslání dokumentace mailem

Průkaz energetické náročnosti budov má několik kategorií a to A, B, C, D, E, F a G přičemž kategorie A je mimořádně úsporná a do této skupiny by určitě rádi vlastníci svoje nemovitosti zařadili. Ale bohužel jich asi moc nebude a to poznáte, když si průkaz energetické náročnosti necháte zhotovit. Na jeho základě můžete svoje obydlí energeticky zlepšovat.

Průkaz energetické náročnosti budov

Již se nemusíte při koupi domu obávat, že byste dostali mylné informace ohledně energetické náročnosti požadované budovy. A to protože objekt musí mít průkaz energetické náročnosti budov a ten Vám vypoví o energetických nárocích nemovitosti opravdu vše. A Vy můžete být klidní, neboť zaprvé víte, na čem jste a také můžete pracovat s kupní cenou nemovitosti.

Stavíte si dům?

Pak byste měli vědět, že při výstavbě nové budovy je nutné dodržet požadavky na energetickou náročnost budovy. A to doložíte dokumentem, který se jmenuje Průkaz energetické náročnosti budov. Ten Vám vyhotoví některá z firem na našem trhu. Ale je dobře si vybrat kvalitní a profesionální firmu, která odvede spolehlivou a přesnou práci.